VIZIONETTE

Darba laiks: 09:00 – 20:00

Atrašanās vieta: 1.stāvs

Kontaktinformācija:

Tālrunis: 28628060

E-pasts:

Mājas lapa:


Kategorijas: Specializētie veikali

Mūsdienīga 21. gs. optikas veikalu ķēde plašai auditorijai. Optikas un stila eksperts, kur ikvienam pieejamas skaistas brilles, stilīgas saulesbrilles, kontaktlēcas un redzes pārbaude pie labākajiem nozares speciālistiem. Plašais piedāvājums, ērtā veikala vide un modernās tehnoloģijas padarīs iepirkšanos izzinošu un izklaidējošu.
Iepirkšanās kā piedzīvojums

VIZIONETTE koncepta veikala ietvaros iepirkšanās būs gan izklaidējoša, gan izglītojoša.
• Briļļu serviss - šajā zonā varēsi izmantot ultraskaņas briļļu tīrīšanu, sīku remonta darbu pakalpojumus, piemēram, skrūvju vai deguna balstu nomaiņu, kā arī papildināt briļļu kopšanas šķidrumu.
• Lēcu zona - ar mūsu speciālistu palīdzību šeit varēsi uzzināt visu par briļļu lēcu priekšrocībām un atšķirībām, lai varētu izvēlēties sev vispiemērotākās.
• Videi draudzīgi risinājumi - Vai Tu centies dzīvot dabai draudzīgi? Iegādājoties vienu pudelīti VIZIONETTE briļļu lēcu tīrāmā šķidruma, varēsi to piepildīt atkārtoti neskaitāmas reizes bez maksas.
• Zīmolu daudzveidība - ļaujies priekam, ko sniedz visdažādāko zīmolu brilles. Izvēlies sev brilles no tādiem pasaulē pazīstamiem zīmoliem, kā Ray-Ban, Versace, Dolce&Gabbana, Tom Ford vai Gucci. Iedvesmojies no zīmoliem GIGI Studios vai Yalea. Vai arī atklāj savu īsto būtību ar mūsu pašu Latvijā radīto briļļu zīmolu Cvantus.

VIZIONETTE - brilles, kas der ikvienam!