REKLĀMAS IESPĒJAS

MĀJAS LAPA

Reklāmas baneris

Izvietojiet savas reklāmas baneri tirdzniecības parka SOLO galvenajā lapā, kur tas būs pamanāms Jūsu potenciālajiem klientiem.

Banera izmērs: 1170x238 px 

TIRDZNIECĪBAS PARKA IEKŠTELPĀS

A1 plakātu izvietošana

Tirdzniecības parks SOLO piedāvā iespēju izvietot A1 reklāmas plakātus pie trim tirdzniecības parka ieejām, kur tos pamanīs ikviens t/p SOLO apmeklētājs!

Lielformāta plakātu izvietošana

Jūsu veikala reklāma, kurai tā vienkārši garām paiet nevarēs neviens! Lielformāta reklāmas plakātus var izvietot SOLO piedāvātajās vietās tirdzniecības parka iekštelpās!

Grīdas uzlīmes

Ir atvēries jauns veikals tirdzniecības parkā SOLO, esat mainījuši veikala atrašanās vietu vai saviem klientiem esat sagatavojuši īpašu piedāvājumu! Ar uzlīmēm uz grīdas Jūs varēsiet gan iepazīstināt klientus ar savu piedāvājumu, gan arī aizvest pircējus līdz pašam veikalam!

Reklāma uz ieejas durvīm

Reklāma, ko ieraudzīs un pamanīs gan ikviens garāmgājējs – potenciālais veikala apmeklētājs, gan arī tirdzniecības parka SOLO klienti!

Iekšējais radio

Lai informācija par Jūsu veikalu un tā piedāvājumiem skan visā tirdzniecības parkā SOLO! Izmantojiet audio reklāmas iespējas un informējiet savus klientus kā latviešu, tā krievu valodā par Jūsu veikala aktualitātēm!

SADARBĪBAS IESPĒJAS

Mēs esam atvērti jaunām idejām, jaunām pazīšanām, jauniem projektiem un pasākumiem, it visam, kas ir noderīgs, aktuāls un interesants mums un mūsu tirdzniecības parka SOLO apmeklētājiem!

Ja Jums šķiet, ka Jūsu piedāvājums ir tieši tāds, kā augstāk minēts, tad sazinieties ar mārketinga vadītāju: tālrunis: 65420932, e-pasts: marketing@soloparks.lv

Mūsu sadarbības partneri: