Air puf

Darba laiks: 10.00 – 19.00 (pārtraukums 14.00 – 14.30)

Atrašanās vieta: 1.stāvs

Kontaktinformācija:

Tālrunis: 28637050

E-pasts: info@xmobile.lv

Mājas lapa: http://xmobile.lv/


Kategorijas: Specializētie veikali

Piedāvājam elektroniskās cigaretes, šķidrumus, komponentus un aksesuārus no pazīstamiem zīmoliem: AirSmoke, Eleaf, Joyetech, Foof, KangerTech, crystaliq, Liquideo. Mūsu sortimentā Jūs atradīsiet klasiskus modeļus, starta komplektus iesācējiem, kā arī komplektus, kas paredzēti pieredzējušiem lietotājiem. Īpaši jāpiemin arī aromātisko šķidrumu klāsts – mūsu veikalā ir pieejama bagāta garšu kolekcija– vairāk kā 2000 šķidrumu. Bezmaksas šķidrumu paraugi palīdzēs jums turpat veikalā atrast savu garšu. Turklāt mēs nodrošinām garantijas apkalpošanu 24 mēnešus no elektroniskās cigaretes iegādes brīža.

Šeit jūs varat arī iegādāties tabakas izstrādājumus, aksesuārus un augstas kvalitātes smēķēšanas piederumos: pīpes, tabaku, cigārus un cigarillas, tabaku ūdenspīpēm, šķiltavas un citus aksesuārus.
Mēs esam arī oficiālais Zippo pārstāvis, un veikalā ir vairāk kā 100 Zippo šķiltavu, cenas – sākot no 20 EUR! Tās lietojot rodas nepieciešamība arī nomainīt kramu un degli, kas ir šķiltavu sastāvdaļa un ko var pie mums iegādāties!

Ja Jums ir radušies jautājumi par mūsu produktiem, pieredzējuši pārdevēji – konsultanti būs priecīgi atbildēt uz tiem.

Saprātīgas cenas, atsauksmes un detalizēti apraksti sniedz iespēju veikt patīkamu un patiesi noderīgu pirkumu.

 

Air puf