Stenders

Darba laiks: 10:00 – 20:00

Atrašanās vieta: 2. stāvs

Kontaktinformācija:

Tālrunis:

E-pasts:

Mājas lapa: www.stenders-cosmetics.lv/


Kategorijas: Kosmētika un parfimērija

STENDERS ir dabas un tās dažādo elementu iedvesmots kosmētikas zīmols. Caur neparastām produktu tekstūrām un apburošiem aromātiem, ar priekpilnām krāsām un dabas pieskārienu it visā, piedzīvojot izsmalcinātus dāvanu saiņošanas rituālus, STENDERS atmodina tavas sajūtas un ienes dzīvesprieku tavā ikdienā.

STENDERS veikals ir kā krāsām, smaržām un sajūtām piepildīts dārzs. Tā ir vieta, kur daba atklājas mums produktos, dzīves enerģijā un katrā smalkākajā detaļā. Kur izmeklētais, tumšos toņos ieturētais interjers ļauj izcelties košajiem produktiem. Kur draudzīgas un zinošas pārdevējas palīdzēs tev izvēlēties STENDERS kosmētiku, kas ļaus tavam ķermenim un prātam justies skaisti. Mēs pārvērtīsim katru ikdienišķu iepirkšanos mūsu veikalos par nelieliem, valdzinošu sajūtu ieskautiem svētkiem. Atnāc un izbaudi mirkli!

STENDERS ir dabas un tās dažādo elementu iedvesmots kosmētikas zīmols. Tas īpašu uzmanību pievērš sajūtām un iepirkšanās pieredzei, kas ietver dizainu, aromātu, produktu pasniegšanas veidu un apkalpošanas kultūru. Ikviens STENDERS veikals ir kā sajūtām piepildīts dārzs – vieta, kur iespējams baudīt aromātu un krāsu spēli, piedzīvot īpašus dāvanu saiņošanas rituālus un vienmēr justies kā mazliet svētkos. Atnāc un izbaudi mirkli!

Stenders